V soboto, 7. 4. 2018, je delovni dan za osnovne šole. Na naši šoli bo potekal DAN ZDRAVJA. Učenci pridejo v šolo po običajnem urniku avtobusov, odhodi pa pričnejo ob 11.35. Na šoli dobijo malico, kosila in podaljšanega bivanja tega dne ne bo.

Ta dan bodo potekale različne dejavnosti: telovadba, test hoje, merjenje krvnega pritiska in sladkorja, Svit bo pokazal, kako izgleda debelo črevo, spoznali bomo reševalne pse, predstavila se bodo društva, ki nam pomagajo pri različnih obolenjih in drugih težavah …

Posebej zanimivi bosta predavanji dr. Kopilovića o cepljenju, ušeh in glistah ter predavanje kriminalista  Kokalja o sodobnih pasteh interneta.

Dr. Kopilović bo pričel predavanje ob 9. uri, kriminalist Kokalj pa ob 8.10 in ob 9.35.

Na vse dejavnosti ste vabljeni tudi starši in krajani KS Šmarje pri Kopru.

Strokovni delavci OŠ Šmarje pri Kopru in ZD Koper