Spoštovani starši,

v sredo, 23. 10. 2019, bo za učence 2. in 3. razreda organiziran ŠPORTNI DANJesenski pohod na Kokoško. Na športnem dnevu bodo učenci dobili možnost odkrivanja in občudovanja čudovitega sveta slovenskega Krasa, odetega v jesenske barve.

Učenci naj na ta dan v šolo pridejo ob 7:20. Z avtobusom se bomo ob 7:30 odpeljali proti mejnemu prehodu Lipica (izhodiščna točka pohoda).

Na šolo pa se bomo vrnili predvidoma ob 12:30.

V pohodniškem nahrbtniku naj bo prostor za šolsko malico, ki jo dobijo v šoli, robčke in vodo. Prosimo vas, da so učenci primerno obuti in oblečeni za hojo. Poskrbite tudi za zaščito pred klopi.

Strošek avtobusnega prevoza bo zaračunan na mesečni položnici. V primeru dežja športni dan odpade in bo potekal pouk po urniku. Hvala za razumevanje in lepo pozdravljeni

Razredničarke 2. in 3. razredov

POVEZANA NA VABILO: OBVESTILO ŠPORTNI DAN – KOKOŠKA