4. TEDEN: 30. 11. – 4. 12. 2020

1. Buongiorno ragazzi, come state? Spero bene. Dober dan, učenci. Kako ste? Upam, da ste dobro. Pozdravimo se z našo pesmico “BUONGIORNO”.

2. Ponovi učno snov o šolskih potrebščinah s KVIZOM (klik), ki sem ga pripravila zate.

3. Vzemi si čas in utrdi učno snov. Uspešen/-na boš, ko boš znal/-a:

• izraziti svoje razpoloženje in počutje;
  • povedati, kateri razred in katero šolo obiskuješ;
  • poimenovati poklice, ki delajo v šoli;
  • poimenovati šolske prostore
  • poimenovati šolske potrebščine.

2. CHE COS’È? KAJ JE TO? Poglej si posnetek, ki sem ga pripravila zate, in sledi navodilom. KLIK.

3. VAJA DELA MOJSTRA, ČE MOJSTER DELA VAJO. Natisni učni list in ga reši. Pomagaj si z zgornjim posnetkom.

Nalogo slikaj in mi jo pošlji s pomočjo spletnega obrazca (klikni). Obrazec deluje tako, da vneseš zahtevane podatke (ime in prvo črko priimka ter razred), nato klikneš na DOKUMENT in med svojimi dokumenti poiščeš fotografijo, ki želiš deliti z menoj. Na koncu klikneš še na NALOŽI.

4. Današnje ure italijanščine je konec. Pozdravimo se.

Arrivederci, arrivederci maestra …