8. TEDEN: 4. – 8. 1. 2021

OBVESTILO

Dobimo se v naši virtualni učilnici preko ZOOM-a, in sicer:

• 4. A: sreda, 6. 1., ob 9.10
  • 4. B: ponedeljek, 4. 1., ob 8.20

Povezava do ZOOM sobe: https://arnes-si.zoom.us/my/anjasegulin

ID številka: 771 675 4227

Prosi starše, da ti pomagajo vstopiti v ZOOM sobo, potem pa se samostojno pripravi na pouk. Potreboval/-a boš zvezek, učbenik in delovni zvezek.

Juhuhu, se že veselim srečanja z vami! 🙂

1. Buongiorno ragazzi, come state? Spero bene. Dober dan, učenci. Kako ste? Upam, da ste dobro. Pozdravimo se z našo pesmico “BUONGIORNO”.

2. Giochiamo insieme.

3. Danes začenjamo z novo tematiko “AL LUNA PARK” (to poglavje se nahaja v učbeniku / libro, p. 22 – 27). Da ne bo pomote in da se ne boste ustrašili! Ni potrebno rešiti celotnega poglavja, zaenkrat ga samo prelistajte in nato sledite nadaljnjim navodilom.

To poglavje je namenjeno predvsem ponovitvi barv, ki smo jih obravnavali tudi v lanskem šolskem letu. Ali še vedno znate poimenovati raznorazne barve v italijanščini? Prepričana sem, da vam bo to šlo odlično od rok.

4. Libro dello studente, p. 22, 23: Ascolta e leggi. Poslušaj in preberi.

5. Skupaj s simpatičnim čarovnikom ponovi barve. Buon divertimento. 🙂

MAGO ARCOBALENO e I COLORI

6. BIBBIDI BOBBIDI BU: Ali je čarovnik Arcobaleno ustvaril lepe barvne čarovnije? Pa ti, ali imaš rad/-a čarovnije? Ali poznaš kakšen čarovniški trik? Poglej si posnetek in nauči se kakšnega trika. Vesela bom, če boš kakšen trik delil/-a tudi z menoj. Ta aktivnost ni obvezna, vendar bo nasmejala tako tebe kot vse tvoje najdražje. KLIK.

7. Današnje ure italijanščine je konec. Pozdravimo se.

ARRIVEDERCI E BACI BACI …