Spoštovani,
v priponki vam podrobno predstavljamo Filmske počitnice na Podmornici Zavoda Otok, zavoda za razvijanje filmske kulture. V letošnjem počitniškem času vam ponujamo vznemirljivo izkušnjo, ki ponujajo kakovostne večdnevne aktivnosti za osnovnošolce v času poletnih počitnic, ki jim bodo približale svet filmske ustvarjalnosti. Staršem, želimo zagotoviti možnost, da svojim otrokom nudijo ustvarjalno preživljanje časa izven doma, ki bo obogatilo vso družino. Družili se bomo na podeželju, v Hiši kulture v Sv. Antonu, ki s svojim prostornim dvoriščem in obkroženostjo z naravo vabi k preživljanju časa na svežem zraku. Delavnice prinašajo novo znanje, spodbujajo opazovanje, ustvarjalnost, domišljijo, delo v skupini, spoštovanje drug do drugega in sproščeno druženje.
V priponki je podrobno predstavljen program počitnic, ki bo potekal vsak dan, od ponedeljka, 11. julija do petka, 15. julija, od 8:00 do 16:00, v Hiši kulture, Sv. Anton. Priložena je tudi prijavnica.

Meri Viler