Danes, 10. 5. smo učenci od prvega do četrtega razreda sodelovali na Mini olimpijadi, ki jo je organiziral Olimpijski komite Slovenije v sodelovanju s Športno zvezo Koper. Naša šola je gostila kar devet športnih društev in klubov, pridružili pa so se tudi učenci prve triade OŠ Gračišče. Mali športniki so se preizkusili v gimnastiki pod vodstvom društva Salto; v igranju tenisa pod vodstvom TD Vanganel; v plesu pod vodstvo plesne šole Fiona; v igranju pikada pod vodstvom PK Obala; v igranju rokometa pod vodstvom RD Obala; v teku z ovirami pod vodstvom Atletskega kluba Koper; v kickboxu pod vodstvom Kickbox kluba Koper; v karateju pod vodstvom Fudokan akademije in v skatanju pod vodstvom društva Obala riders.  Učenci so tako uživali, da so izrazili željo, da bi dogodek v naslednjem letu spet ponovili. Hvala Olimpijskemu komiteju Slovenije, Športni zvezi Koper in vsem športnim društvom ter klubom , da so nam popestrili šolski vsakdan.