Spoštovani starši!

Bliža se čas praznikov, posebnega obdobja, ko čutimo toplino domačih in najdražjih. Čas poln razumevanja, povezovanja in obdarovanja. To so dnevi upanja na boljši jutri. To je tudi čas solidarnosti, čas dobrih namenov.

Ob tej priložnosti vas prijazno vabimo, da skupaj z nami stopite na pot dobrodelnosti. Zavedamo se, da se vedno večje število družin srečuje s finančno stisko, kar vpliva tudi na otroke in njihove brezskrbne dni. Pomagajte nam, da tem otrokom v prihajajočem letu omogočimo druženje s sovrstniki na izletih, taborih in ostalih dejavnostih.

Letos smo kot šolski sklad upravičeni do namenitve dela dohodnine, zato vas obveščamo, da lahko prispevate v sklad z donacijo dela dohodnine (do 0,3 %).

Podatki o šolskem skladu:

Šolski sklad OŠ Šmarje pri Kopru, Šmarje 1, 6274 Šmarje;

davčna številka: 98962043

Navodilo za izpolnjevanje zahteve za namenitev dela dohodnine za donacije – klikni tukaj

Zahteva za namenitev dela dohodnine za donacije (obrazec za tiskanje) – klikni tukaj

Zahteva za namenitev dela dohodnine za donacije (elektronska oddaja) – klikni tukaj

Ob tej priložnosti vam in vašim družinam želimo mirne in brezskrbne decembrske dni.

S hvaležnostjo.

Strokovni delavci OŠ Šmarje pri Kopru