Veselje in otroški smeh sta v četrtek popoldan preplavila vrtčevsko igrišče.

Ekipa

nam je podarila nepozabno doživetje, presenečenje za starše in otroke. Tačke, kroki, Ocean, kocke, poganjalci, so otrokom pričarali nepozabno pravljico. Starši so otroke pospremili na noro zabavo in s prostovoljnimi prispevki pripomogli šolskemu skladu in potrebam vrtca, da bomo lahko tudi v bodoče otrokom omogočali najboljše. Hvaležni smo, da imamo starše, ki skupaj z nami ustvarjajo lepo zgodbo.

Teden otroka smo v vrtcu pri OŠ Šmarje preživeli igrivo, zabavno in veselo. Vsak dan je bilo za otroke novo presenečenje! Slikali smo z barvami, ustvarjali pravljično pobarvanko na igrišču vrtca, izdelovali strašila, skupaj se odpravili na jesenski pohod med vinograde, se zabavali na sadnem pikniku, preživeli nepozabno družinsko zabavo z napihljivimi igrali, in v čarobnem slogu s čarodejem Joletom Coletom zaključili Teden otroka in otvorili naš pravljični svet. V vrtcu nas od sedaj naprej čaka naša, čisto prava knjižnica.