Lions club Koper že organizira dobrodelno akcijo “Podarimo si otroška oblačila”.

Gre za akcijo zbiranja in podarjanja celih in čistih otroških oblačil ter obutve.

Otroška oblačila in obutev bomo v okviru EKO kluba zbirali tudi na naši šoli. Zbiralna akcija bo potekala v učilnici PB6 (v novem prizidku šole). Oblačila in obutev bomo zbirali po naslednjem razporedu v:

• torek in sreda: 1. in 2. šolsko uro
  • četrtek: 2. in 4. šolsko uro
  • petek: 2. in 3. šolsko uro

S sloganom podari, kar ti v omari stoji in se obleci tudi ti želimo ozavestiti k ekološki in trajnostni uporabi oblačil, spodbuditi menjajo in manjšo potrošnjo, kot tudi čim več otrokom podariti uporabna oblačila.

Več o zbiralni akciji si lahko pogledate na plakatih obešenih poleg glasbene učilnice oziroma na vhodnih vratih razredne stopnje.

Vabljeni k sodelovanju.

EKO klub OŠ Šmarje pri Kopru