OBVESTILO: Video delavnica je prestavljena iz sobote 20.5. na petek 2.6. ob 14-ih!

Projekt Tedni vseživljenjskega učenja

Tedni vseživljenjskega učenja (TVU) so najvidnejša promocijska kampanja na področju izobraževanja in učenja v Sloveniji. Projekt usklajujejo na Andragoškem centru Slovenije (ACS) in ga prirejajo v sodelovanju s stotinami ustanov, skupin in posameznikov po vsej državi pa tudi onkraj naših meja. Letos se je projektu pridružila tudi naša šola. Z njim opozarjamo na vseprisotnost pa tudi pomembnost učenja – v vseh življenjskih obdobjih in za vse vloge, ki jih posameznik v svojem življenju prevzema kot posameznik, udeleženec na trgu dela ter član različnih skupnosti. Vsi, ki projekt soustvarjamo, bodisi v vlogi izvajalcev prireditev bodisi kot udeleženci, prispevamo k udejanjanju slogana ‘Slovenija, učeča se dežela’.

Tedni vseživljenjskega učenja bodo potekali v času od 15. maja do 18. junija 2023. Na OŠ Šmarje organiziramo naslednje dogodke:

Otroški in mladinski pevski zbor pod vodstvom učiteljice Suzane Čopi Stanišić pa bosta nastopila na Paradi učenja 24. maja 2023 v Taverni v Kopru.

Koordinatorica projekta Patricija Štefančič Počkaj