Včeraj, 12.5. je na OŠ Koper potekal mednarodni športni projekt Žogarija, na kateri je sodelovalo sedem osnovnih šol: OŠ Koper, OŠ Dušana Bordona, OŠ Prade, OŠ Hrvatini, SE Pier Paolo Vergerio il Vecchio, dvojezična osnovna šola Štavanovci (Madžarska) in OŠ Milje – Muggia (Italija).

Učenci tretjih in četrtih razredov so se pomerili v različnih športnih disciplinah (nogomet, kviz znanja, vragolije, kolesarski poligon, nogomet za učiteljice in učenke ter igra Tudi vi, profesor). Četrtošolke so se izkazale tudi z navijaško plesno točko.

Naši učenci so se odlično izkazali in osvojili prvo mesto. Z zmago si je naša šola pridobila vstopnico za sodelovanje v finalnem tekmovanju.

Vsem učencem čestitam za športno obnašanje, pozitiven navijaški duh in zdravo tekmovalnost.

Koordinatorica projekta OŠ Šmarje pri Kopru

Nataša Bodlaj