Spoštovani starši,

v ponedeljek, 14. 10. 2019, vas ob 17. uri vabimo v večnamenski prostor šole na predavanje PREHRANA in GIBANJE – DOMA, V ŠOLI, VSAK DAN.

Predavala bo ga. Nevenka Ražman z Nacionalnega inštituta za javno zdravje, strokovna sodelavka na področju prehrane in mreže zdravih šol.

Zdrava in uravnotežena prehrana v času rasti in odraščanja je izjemnega pomena. Znano je, da se prehranjevalne navade, pridobljene v zgodnjem otroštvu, pogosto vzdržujejo do konca življenja. Z zagotavljanem zdrave prehrane v povezavi z gibanjem, ki je osnovna otrokova potreba in eno najpomembnejših področij v otrokovem razvoju, otroku zagotavljamo razvoj celovite osebnosti.

Verjamemo, da se boste predavanja udeležili, ker se zavedate pomena spremljanja razvoja vašega otroka.

Strokovni delavci vrtca in šole

Povezava na vabilo: Vabilo predavanje