6. TEDEN: 14. – 18. 12. 2020

1. Buongiorno ragazzi, come state? Spero bene. Dober dan, učenci. Kako ste? Upam, da ste dobro.

2. Naš praznični koledar je imel prejšnji teden nekaj težav. Upam, da bo ta teden vse normalno delovalo, tako si boste lahko pogledali, kaj sem pripravila za vas.

3. Libro dello studente, p. 35, es. 2.: Ascolta e ripeti. Poslušaj in ponovi.

4. Libro dello studente, p. 35, es. 3: Označi, kaj rad počneš.

5. Libro dello studente, p. 35, es. 4: Che cosa fanno? Kaj počnejo? Ascolta e collega. Poslušaj in poveži.

6. Quaderno delle attività, p. 25: Che cosa fanno? Kaj počnejo?

2. Ne pozabi pokukati, kaj se skriva pod današnjim poljem našega prazničnega koledarja.

3. IL MAGICO DICEMBRE:

IL MAGICO DICEMBRE

PRISLUHNI POSNETKU, KI SEM GA PRIPRAVILA ZATE IN SE NAUČI NOVO BESEDIŠČE. KLIK.

4. IL TEMPO LIBERO: Kot obljubljeno vam prilagam nekaj iger. Buon divertimento! 🙂

5. Čas je za praznično glasbo. Ascolta, canta e balla. Poslušaj, zapoj in zapleši.

Buone feste! 🙂