Večgeneracijski center MORJE Koper je pripravil vsebine in aktivnosti na naslednjih lokacijah:

• na sedežu – ulica Zore Perello Godina 3, 6000 Koper (pod športno dvorano Arena Bonifika v Kopru),
  • v prostorih projektnega partnerja, Osnovna šola Koper, ulica Zore Perello Godina 1, 6000 Koper,
  • v prostorih projektnega partnerja, Ljudska univerza Koper, Cankarjeva ulica 33, 6000 Koper.
  • na Osnovni šoli Dragomirja Benčiča-Brkina Hrpelje, Reška cesta 30, 6240 Kozina.

Informacijska točka deluje od ponedeljka do petka med 9:00 in 19:00 uro, kjer so na voljo vse informacije o dejavnostih, ki jih center pokriva, tematikah in ponudbi v lokalnem okolju, ki so pomembne za ciljne skupine. Uporabnikom posredujejo informacije o razpoložljivih storitvah s področja preprečevanja, obvladovanja in odpravljanja socialnih stisk in težav.

Več o vsebinah in aktivnostih v mesecu juniju najdete na spodnji povezavi.

VGC MORJE program aktivnosti za JUNIJ 2017