Vstopili smo v veseli december. Tudi v šoli bo to mesec veselega pričakovanja.

Pred nami je vrsta zanimivih dejavnosti, ki nam bodo polepšale ta predpraznični čas.

Sreda, 6. 12. 2017 KULTURNI DAN – Baletna predstava »Pravljica o dveh Pepelkah« v Avditoriju Portorož

Otroci pridejo v šolo s šolsko torbo ob običajni uri. Prvi dve uri imamo v šoli dejavnosti po programu, zato morajo imeti otroci s seboj vse za pouk.

Malica bo organizirana ob 9.15. Odhod avtobusov izpred šole bo ob 9.45. Predstava se začne ob 10.30 in traja 45 minut. Vrnitev iz Portoroža bo ob 12.05.

Petek, 15. 12. 2017 FILMSKA VZGOJA – družinski film »Medvedek Paddington 2« v kinodvorani Cineplexx Koper
Po prvi šolski uri se bomo ob 8.30 z avtobusom odpeljali v Koper. V kinodvorani Cineplexx Koper si bomo ogledali sinhronizirani družinski film o prikupnem medvedku. Malica bo organizirana ob 8. uri. Pred pričetkom filma bodo učenci dobili malo pokovko. Iz Kopra se k pouku vrnemo ob 11.15.
Petek, 22. 12. 2017 Kulturni program in rajanje po razredih
Prihajajoče praznike bomo obeležili s kulturnim programom prvo šolsko uro. Po malici se bomo s pesmijo in plesom veselili na hodniku ter nadaljevali z rajanjem po razredih.