Spoštovani,

v Središču Rotunda pripravljamo raznolika predavanja in delavnice s področja osebnostne rasti, partnerstva in vzgoje ter drugih tem, ki nam pomagajo, da sebe in druge bolje razumemo ter gradimo lepše odnose. Z izbranimi vsebinami slušateljem nudimo možnost učenja, duhovne rasti in razmisleka o življenju.

Že v petek, 21.10.2016 bo Klara Bajec izvedla praktično delavnico na temoKako pomagati otroku, da postane poslušen in sodelovalen?

V torek, 25.10.2016 gostimo Sanjo Rozman, ki nam bo odkrila kje najtipogum za okrevanje in kako se spopasti s travmatičnimi izkušnjami iz otroštva.

V novembru bomo gostili Meto in Rudija Tavčar, v decembru pa Marka Juhanta.

V priponkah vam pošiljam vabila na naša jesenska predavanja in delavnice.

Obenem vas vabimo, da na predavanja in delavnice povabite tudi starše vaših otrok, saj verjamemo, da so vsebine še kako aktualne in potrebne v današnjem času.

Za dodatna vprašanja sem na razpolago.

Lep dan želim,

Urška