Spoštovani starši in zunanji odjemalci kosil!

Z naslednjim tednom bomo na šoli omogočili prevzem kosil za vse učence in zunanje odjemalce.

Prijave so OBVEZNE in jih zbiramo do jutri, 12. 11. 2020, do 12. ure in veljajo do vašega pisnega preklica (v času šolanja na daljavo). Kdor s prijavo zamudi, kosila v ponedeljek ne bo dobil, saj smo vezani na naročilo sestavin pri dobaviteljih.

Od ponedeljka dalje pa se lahko na kosilo prijavljate en dan prej, do 12. ure. Prijava prav tako velja do vašega pisnega preklica. V kolikor kakšen dan kosila ne boste potrebovali, to prav tako sporočite dan prej, do 12. ure.

Starši učencev, ki niste upravičeni do subvencioniranega kosila, boste plačilo poravnali po položnici. Cena kosila se bo za vas, zaradi embalaže, povišala za 0,30€.

Naprošamo vas, da ste glede prijav in odjav kosil ažurni. Če namreč kosila ne boste odjavili oz. prevzeli, bomo obrok vseeno zaračunali.

Cena za zunanje odjemalce ostaja enaka.

Kontakt za prijavo in odjavo kosil: sola@ossmarje.si in 065/554-201