Sodeloval: Otroški zbor OŠ Šmarje pri Kopru
Doseženo: 1. mesto (98 točk),
400 € denarne nagrade,
Suzana Čopi Stanišić prejela še nagrado za najboljšo zborovodkinjo.

Hvala, dragi otroci!

Žirijo ste prevzeli že, ko ste stopili na oder, ne da bi zapeli. Vaša energija jih je odnesla. Ste čudoviti in neverjetno muzikalni. Zelo sem ponosna na vsakega od vas. Hvala vsem staršem, da mi zaupate svoje otroke in da verjamete vame. Zelo sem  vam hvaležna. Hvala tudi vsem tistim staršem, ki ste prišli navijat za nas. Otroci so presrečni, in to je moje največje zadoščenje. Takrat zaigra srce. Hvala ravnatelju Ediju Glavini, da nas podpira z vsem svojim srcem. Hvala moji zvesti spremljevalki Mateji Bubola, ki mi vedno stoji ob strani in nas spremlja, kamorkoli gremo. In nenazadnje hvala naši zlati Lari Bobič, ki je dobila tudi pohvale od žirije za odlično spremljanje. Mi to vemo, zato jo imamo tako zelo radi. Brez Lare ne gre in na dan tekmovanja je bila z nami prav na svoj 30. rojstni dan. Hvala iz srca draga Lara.

Suzana Čopi Stanišić, zborovodkinja