NARAVOSLOVNI DAN ZA UČENCE TRETJEGA, ČETRTEGA IN PETEGA RAZREDA

Tretji razred bo naravoslovni dan imel v torek, 14. 3. 2017, četrtošolci v četrtek, 16. 3. 2017, petošolci  pa v petek, 17. 3. 2017.

Odšli bomo v Pokrajinski muzej Koper. Tam si bomo najprej ogledali srednjeveško gradivo, po tem pa se bomo s pomočjo vodiča in karte Giacoma Fina podali po koprskih ulicah, kjer bomo primerjali srednjeveški Koper z današnjim.

Učenci naj omenjeni dan pridejo v šolo ob običajni uri. S seboj naj imajo nahrbtnik, v katerem naj bo mapa, pisala in copati. Malicali bomo v šoli ob 8. 30, odhod avtobusa pa bo ob 9.00. V šolo se vrnemo predvidoma ob 12.30.

Plačilo v višini 3 € za vodenje po muzeju in Kopru bo skupaj z avtobusnim prevozom obračunano na položnici.

TEHNIŠKI DAN

V sredo, 15. 3. 2017 bomo za učence 6., 7., 8. in 9. razreda organizirali tehniški dan na temo »Indija«. Na šoli se bodo v ta namen odvijala predavanja in delavnice. Cena predavanja je 2 evra na učenca.