Drage učenke in dragi učenci, spoštovani starši!

Dva tedna počitnic sta za nami. Prihodnji teden bo potekal pouk na daljavo. Da to znamo, smo že dokazali prejšnje šolsko leto.

Vsi vemo, da ta način izobraževanja ni enakovreden klasičnemu pouku, pa vendar tudi tako pridobivamo znanje in nove izkušnje. Tako delo zahteva od učenca več samostojnosti, samodiscipline in morda tudi zrelosti.

V šoli in vrtcu, ki delujeta v zmanjšanem obsegu, vsi upamo, da bomo tako delali samo kratek čas. To pa je odvisno  tudi od vsakega posameznika, kako upošteva ukrepe. Vsak posameznik šteje, zato moramo stopiti skupaj in onemogočiti okužbe.

Na naši šoli imamo vsak drugi ponedeljek v mesecu govorilne ure. V času od zadnjih govorilnih ur smo imeli zelo malo pouka in  bomo  tako novembrske govorilne ure prestavili na drugi ponedeljek v decembru.

Stiki z razredniki in učitelji so možni po e-asistentu, spletni pošti ali po dogovoru na video konferenci.

Za razumevanje in podporo se vam zahvaljujemo.

Ostanite zdravi in na skorajšnje snidenje.

Ravnatelj šole

Edi Glavina