V ponedeljek, 2. oktobra 2017, imajo učenci 3. b SISTEMATSKI PREGLED v Zdravstvenem domu Koper. Cepljenje in zdravniški pregled bosta potekala od 8.00 do 12.30 v prostorih dispanzerja za šolske otroke in mladino. Učenci bodo cepljeni proti davici, tetanusu in oslovskemu kašlju. Cepljenje je po zakonu o nalezljivih boleznih (Uradni list RS, št. 69/95) in skladno s Programom imunoprofilakse in kemoprofilakse za leto 2017 obvezno.

Na dan cepljenja naj učenci zajtrkujejo in naj imajo s seboj: kartico zdravstvenega zavarovanje,cepilno kartico in izpolnjeno ter podpisano obvestilo s strani staršev.

Odhod avtobusa iz Šmarij bo ob 7. 30. Zamudnikov ne bomo čakali. Učenci naj prinesejo s seboj nahrbtnik z mapo, peresnico in copate za popoldanske dejavnosti. Malico dobijo v šoli.

V šolo se bomo vrnili predvidoma ob 12. 30 in nadaljevali s kosilom ter podaljšanim bivanjem.