Zavarovalnica Triglav je z akcijo “Otroci Triglava’ na Planico odpeljala 5000 otrok. Tudi petošolci naše šole smo si na Planici, 21. 3. 2019, ogledali kvalifikacije smučarskih skokov. Zavarovalnica je vsem podarila volnene kape, razglednice s podpisi naših skakalcev in nalepke. Učenci so si po kvalifikacijah ogledali kulturni program, na katerem je zbrano množico presenetil naš predsednik, Borut Pahor, ki je prebral pesem, svoje avtorsko delo, z naslovom Oda Planici. Na odru so se predstavili vsi naši skakalci, ki so odgovarjali na vprašanja občinstva. Najbolj pa sta otroke očarala raperja Challe Salle in Nipke. Challe Salle se je z našimi učenci tudi slikal. Hvaležni smo Zavarovalnici Triglav, da nam je omogočila tako lep izlet.