V petek, 20. 4. 2018, so se člani naše gledališko-dramske skupine »Štmarski čokoloni« udeležili Regijskega srečanja otroških in mladinskih gledaliških skupin v Postojni.

Pet najboljših skupin Obalno-kraško-notranjske regije  se je pod budnim očesom selektorice Ane Ruter predstavilo zahtevnemu občinstvu okoliških osnovnih šol.

Naši učenci so odlično nastopili in suvereno odigrali dramatizacijo »Lepotica in zver«.

Poleg naše predstave so bile predstavljene še naslednje dramatizacije: »Kje si, Uršika zala?« v izvedbi gledališke skupine Ščukice iz KUD Planina; »Miroslav Vilhar nekoč in danes« v izvedbi literarne skupine OŠ Antona Žnideršiča iz Ilirske Bistrice; »Srečna družina« v izvedbi gledališke skupine OŠ Ankaran in »Tabor – živimo veselo« v izvedbi skupine Gremo se gledališče ŠIMC Piran.