V torek, 15. 5. 2018, bodo imeli učenci 1. in 2. razredov TEHNIŠKI DAN »IGRIVA ARHITEKTURA«.

Projekt Igriva je bil nagrajen s Plečnikovo medaljo za prispevek k bogatitvi arhitekturne kulture. Pomen programa je prepoznal tudi predsednik Republike Slovenije Borut Pahor, ki je njegov celoletni častni pokrovitelj.

V šoli nas bodo obiskali štirje arhitekti iz Centra arhitekture Slovenije in z učenci 1. in 2. razreda izvedli različne delavnice.

Prosijo, če imajo lahko učenci s seboj vse običajne šolske potrebščine (škarje, svinčnik, lepilo, šestilo, ravnilo, radirko, barvice …).

Delavnice bodo potekale od 7.45 do 12. ure. Stroške delavnic boste poravnali s plačilom po položnice.

Iskreno se vam zahvaljujemo, da omogočate otrokom, da se lahko izobražujejo o pomenu kakovostno grajenega prostora.