Spoštovani starši!

V mesecu februarju potekajo vpisi otrok v 1. razred devetletne osnovne šole za šolsko leto 2017/2018.

Vpisovali bomo otroke, ki v tekočem letu dopolnijo 6 let, torej otroke rojene v letu 2011.

K vpisu na OŠ Šmarje pri Kopru vas vabimo v PONEDELJEK, 13. 02. 2017 med 8.00 in 18.00 uro v pisarni svetovalne delavke. Na vpis v 1. razred je potrebno prinesti otrokov uradni osebni dokument (na pogled) in davčno številko. Prisotnost otroka pri vpisu ni obvezna.

Če želite otroka prepisati na drugo šolo, ga morate najprej vpisati na šolo, kamor po šolskem okolišu sodi, na drugo šolo pa posredujete vlogo za prepis.

Če menite, da vaš otrok ni pripravljen za vstop v šolo, lahko ob vpisu predlagate odložitev šolanja.

Za informacije v primeru zadržanosti pokličite na številko 05/ 656 92 94.

Prisrčen pozdrav.

mag. Vesna Starman, šol. svet. del.

slika vesna