1. TEDEN: 9. – 13. 11. 2020

1. Buongiorno bambini, come state? Spero bene. Dober dan, učenci. Kako ste? Upam, da ste dobro. Pozdravimo se z našo pesmico “BUONGIORNO”.

2. GLI STATI D’ANIMO e LE EMOZIONI / RAZPOLOŽENJA in ČUSTVA: Zate sem pripravila posnetek z razlago, ki ti bo služil pri današnji učni uri italijanskega jezika. POSNETEK (klik).

3. GIOCO DELL’OCA: Pri izvajanju zgornje aktivnosti (posnetku) boš potreboval/-a igralno podlogo za igro človek ne jezi se. Natisni si jo.

4. CANTIAMO INSIEME: Čas je za glasbo. Ali poznaš pesmico »Če si srečen«? Se jo še spomniš v italijanščini? Prisluhni, zapoj in se gibaj tako, kot je prikazano v posnetku: »Se sei felice« (klikni).

Cantiamo e balliamo insieme.

2. TUTTI A SCUOLA: Zate sem pripravila posnetek z razlago, ki ti bo služil pri današnji učni uri italijanščine: TUTTI A SCUOLA (klik). Natančno sledi navodilom. Veselo na delo.

Arrivederci e a presto! 🙂

IL MAGICO MONDO DELLE FAVOLE

“Knjige so sanje, ki jih držimo v rokah.”

– Neil Gaiman

To sporočilo je namenjeno samo tistim učencem in učenkam, ki ob torkih obiskujete interesno dejavnost »IL MAGICO MONDO DELLE FAVOLE – ČAROBNI SVET ITALIJANSKIH PRAVLJIC«.

Ali je kdo izmed vas, ki bi si želel poslušati pravljice v italijanskem jeziku tudi v času pouka na daljavo? Tisti, ki si to želite, mi prosim sporočite čimprej preko elektronske pošte: aanja.segulin@guest.arnes.si .

Če vas bo veliko takih, bom pripravila gradivo in vam posredovala vse nadaljnje informacije.

INSIEME SI PUÒ – SKUPAJ ZMOREMO

To sporočilo je namenjeno samo tistim učencem in učenkam, ki ob sredah obiskujete interesno dejavnost »INSIEME SI PUÒ – SKUPAJ ZMOREMO« (dopolnilni pouk).

Ali je kdo izmed vas, ki potrebuje mojo pomoč tudi v času pouka na daljavo? Tisti, ki bi radi skupaj ponovili učno snov, mi prosim sporočite čimprej preko elektronske pošte: aanja.segulin@guest.arnes.si .